General

Dłuższe i gęste rzęsy to możliwe, czyli odpowiednie serum potrafi zdziałać cuda

Nawet najpiękniejsze oczy muszą mieć właściwą oprawę. Zdrowe, długie oraz gęste rzęsy to marzenie niejednej kobiety. Niestety, natura nie zawsze daje nam to, czego byśmy chciały. Mnóstwo kobiet narzeka, że ich rzęsy są krótkie, łamliwe, cienkie. Na szczęście aktualnie w sklepach kosmetycznych i aptekach znaleźć można specjalistyczne produkty , z pomocą których można szybko poprawić kondycję rzęs. Odpowiednio dobrane serum sprawi, że rzęsy będą wreszcie długie, gęste oraz przestaną wypadać. Jakie składniki powinny znaleźć się w dobrym serum do rzęs? Jak powinno się stosować takie kosmetyki?

Skład serum do rzęs
To, jakie składniki znajdą się w serum do rzęs zależy oczywiście od producenta. Wskazać można jednak te, które wykorzystywane są przez większość producentów tego rodzaju kosmetyków. Chodzi między innymi o bimatoprost. Jest to substancja bardzo silnie stymulująca rzęsy do wzrostu. Jej dodatek sprawia, że serum skutecznie wydłuża rzęsy, a efekty pojawiają się w bardzo krótkim czasie. Podkreślić trzeba, że substancja jest bezpieczna i jej stosowanie nie jest związane z żadnym ryzykiem.

Bardzo często serum do rzęs zawiera także prowitaminę B5 oraz witaminę E. Są to składniki , które wnikają głęboko w strukturę rzęs, a {w efekcie|w konsekwencji{ poprawiają ich kondycję. Rzęsy stają się zdecydowanie mocniejsze, lśniące, mniej podatne na złamania. Substancją, po którą również bardzo często sięgają producenci takich kosmetyków jest kwas hialuronowy. Skutecznie nawilża on rzęsy, sprawia również, że stają się gładsze.

Wysokiej jakości serum do rzęs ma w swoim składzie także alantoinę. Sprawia ona, że nie należy obawiać się podrażnień oraz zaczerwienia niezwykle wrażliwej okolicy oczu. Serum do rzęs – ze względu na miejsce, na które jest nakładane – musi być dawać oczekiwane efekty, ale także musi być delikatne. Właśnie dlatego wielu producentów stawia na roślinne ekstrakty. Do tych wykorzystywanych najczęściej zalicza się ten z tataraku , który wykazuje działanie przeciwzapalne, a także z nagietka , który charakteryzuje działanie regeneracyjne. Bardzo dobrze sprawdza się także ekstrakt z lnu , który chroni przed wysuszeniem skóry. Do wyciągów, które także stosowane są w przypadku tego rodzaju kosmetyków zalicza się te z zielonej herbaty, pszenicy, nagietka, aloesu oraz palmy sabałowej.
Wśród składników aktywnych chętnie używanych w produkcji serum do rzęs wymienić należy także nanopetydy i molekuły aminokwasów. To substancje dzięki którym serum jeszcze silniej wydłuża rzęsy. Sprawiają, że rzęsy naprawdę błyskawicznie stają też zdecydowanie grubsze.

Efekty: po jakim czasie się pojawią
Sięgając po serum do rzęs, należy pamiętać, że pierwsze efekty będą wyraźnie widoczne po około czterech tygodniach. Na pełny efekt trzeba jednak poczekać znacznie dłużej, bo od trzech do nawet sześciu miesięcy. Jeżeli jednak wybrałyśmy naprawdę wysokiej jakości serum, opłaca się czekać. Rzęsy staną się bowiem długie, gęste, naprawdę mocne, a oko zyska wyjątkową oprawę.

Gdzie kupimy serum do rzęs?
Kosmetyk ten bez problemu znaleźć można aktualnie w każdym sklepie kosmetycznym https://www.przedluzanierzes.net.pl/ . Również niektóre apteki oferują doskonałej jakości kosmetyki dbające o nasze rzęsy.

W każdym sklepie oferującym kosmetyki znaleźć można dzisiaj ogromny wybór serum do rzęs. To kosmetyk, który pokochać powinna każda przedstawicielka płci pięknej. Odpowiednio dobrany skład skład i regularne stosowanie sprawią, że każda kobieta będzie mogła pochwalić się zadbanymi, zdrowymi rzęsami, które nie będą się łamały. Bez wątpienia dobre serum do rzęs to kosmetyk, który warto stosować nawet wówczas, gdy nasze rzęsy są nawet dobrej formie. To kosmetyk , który trzeba pokochać.

Dodaj komentarz